MATRACE TREND 1+1 zdarma

Studio matrací Letovice

Matrace Dřevočal


Leona    Novinka

Sedmizónová matrace s volbou dvojí tuhosti. Střed jádra matrace je zpevněn vysoce gramážní pěnou MediFoam. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami, které jsou tvarovány do masážních nopů. Nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku. Matrace je vhodná na všechny typy roštů.
Celková výška matrace cca 22 cm.Leona

cena od 7 540 Kč včetně DPH

+ 2 x polštář Lukáš zdarma
Rozměr polštáře 55 x 46 x 13 cm
Výplň – drcená líná pěna

7 zón Nosnost 140 kg Tvrdost - Tvrdá Tvrdost - extra tvrdá Snímatelný potah Pratelný potah Partnerské matrace MediFoam

Vysoce luxusní matrace s výbornými ortopedickými vlastnostmi. Vrchní fialová antidekubitní nosná vrstva s tuhostí č. 3 – vhodná pro muže, je tvořena studenou HR bio pěnou, která obsahuje geneticky neupravený sója olej. Tato bio pěna vyniká svou elasticitou, prodyšností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Díky speciálními příčnému a podélnému průřezu je zajištěno provzdušnění a optimální pohodlí pro každou část lidského těla. Střed matrace tvoří dvě tvrzené pěny MediFoam odlišných tuhostí.
Celková výška matrace cca 21 cm.

Manila

cena od 9 980 Kč včetně DPH

7 zón Nosnost 130 Kg Tvrdost - Tvrdá Snímatelný potah Pratelný potah Záruka 3 roky Zdravotní matrace MediFoam

Havana

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Vysoce luxusní matrace s výbornými ortopedickými vlastnostmi. Vrchní žlutá antidekubitní nosná vrstva s tuhostí č. 2 – vhodná pro ženy, je tvořena studenou HR bio pěnou, která obsahuje geneticky neupravený sója olej. Tato bio pěna vyniká svou elasticitou, prodyšností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Díky speciálními příčnému a podélnému průřezu je zajištěno provzdušnění a optimální pohodlí pro každou část lidského těla. Střed matrace tvoří dvě tvrzené pěny MediFoam odlišných tuhostí.
Celková výška matrace cca 21 cm.

Havana

cena od 9 980 Kč včetně DPH

7 zón Nosnost 130 Kg Tvrdost - Střední Snímatelný potah Pratelný potah Záruka 3 roky Zdravotní matrace MediFoam

Nora    Dvojí tvrdost

Pětizónová matrace složená ze dvou elastických pěn MediFoam odlišných objemových hmotností nabízí volbu dvojí tvrdosti. Střed jádra matrace je provzdušněn příčnými průduchy, které zaručují změkčení matrace v exponovaných místech.
Celková výška matrace cca 17 cm.
Nosnost do 110 kg.

Nora
cena od 5 550 Kč včetně DPH
5 zón Nosnost 110 Kg Tvrdost - Střední Tvrdost - Tvrdá Snímatelný potah Pratelný potah Partnerské matrace Záruka 3 roky MediFoam

Kvalitní matrace, jejíž oranžovou nosnou vrstvu tvoří oblíbená líná bio pěna tvarovaná do masážních nopů. Bio pěna obsahuje sójový extrakt, který má příznivý vliv na lidský organizmus. Střed jádra je složen ze dvou elastických pěn MediFoam odlišných objemových hmotností a je provzdušněn příčnými průduchy, které zaručují změkčení matrace v exponovaných místech.
Celková výška matrace cca 19 cm.

Ronda

cena od 7 025 Kč včetně DPH

7 zón Tvrdost - Tvrdá Tvrdost - Střední Nosnost 120 Kg Partnerské matrace Snímatelný potah Pratelný potah Záruka 3 roky MediFoam

Porto

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Jádro této sedmizónové matrace je tvořeno ze dvou pěn MediFoam odlišných tuhostí, které se vyznačují skvělými ortopedickými vlastnostmi. Vyšší vrstva modré pěny v kombinaci s růžovou línou pěnou umožňuje větší zatížení, má tvrdost číslo 3 a je ideální pro muže. Střed matrace je provzdušněn příčnými průduchy, které zaručují změkčení matrace v exponovaných místech.
Celková výška matrace cca 19 cm.
Nosnost do 130 kg.

Porto

cena od 7 550 Kč včetně DPH

7 zón Nosnost 130 Kg Tvrdost - Tvrdá Tvrdost - Střední Snímatelný potah Pratelný potah Partnerské matrace Záruka 3 roky MediFoam

Malaga    Náš tip!      Zdravotní matrace

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Kvalitní sedmizónová matrace, jejíž nosné vrstvy tvoří kombinace studené / HR a oblíbené viscoelastické pěny. Oranžová nosná vrstva tvarovaná do masážních nopů je tvořena z viscoelastické pěny obohacené o sójový extrakt. Použitím této pěny se snižuje protitlak matrace na ležící tělo. Zelená nosná vrstva tvarovaná do masážních nopů je tvořena z kvalitní studené pěny / HR s přídavkem Aloe vera, které má příznivý vliv na pokožku. Jádro matrace tvoří elastická pěna MediFoam, která je provzdušněna otvory zaručujícími ventilaci a změkčení matrace v oblasti ramen.
Klinicky testováno.
Celková výška matrace cca 19 cm.
Nosnost do 130 kg.

Malaga

cena 8 285 za dva kusy včetně DPH

7 zón Nosnost 130 Kg Tvrdost - Střední Tvrdost - Tvrdá Snímatelný potah Pratelný potah Partnerské matrace Záruka 3 roky Zdravotní matrace MediFoam

Riga       Doporučujeme!     Zdravotní matrace

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Jádro matrace je tvořeno dvěmi elastickými pěnami MediFoam různých tvrdostí. Příčné průduchy zajišťují vzdušnost a změkčení matrace v oblasti ramen a pánve. Nosná vrstva je tvořena ze žluté líné pěny tvarované do masážních nopů v sedmi zónách (tuhost číslo 2 – vhodná pro ženy). Použitím této pěny se snižuje protitlak matrace na ležící tělo.
Celková výška matrace cca 19 cm.
Nosnost do 125 kg.

Riga

cena 7 685 Kč za dva kusy včetně DPH

7 zón Nosnost 125 kg Tvrdost - Střední Snímatelný potah Pratelný potah Záruka 3 roky Zdravotní matrace MediFoam

Kariba       Zdravotní matrace

Sedmizónová matrace s vlnkovitým jádrem, které je tvořeno kombinací dvou elastických pěn MediFoam odlišných tuhostí. Nosná vrstva je tvořena kombinací pěn s odlišnou tuhostí. Zatímco pod rameny a patami oceníte měkčí zóny, pod bedry je potřeba mít pevnější podklad. Nopy napomáhají k relaxaci a prokrvení pokožky během spánku.
Celková výška matrace cca 19 cm.
Nosnost do 130 kg.

Kariba

cena 7 340 za dva kusy včetně DPH

7 zón Nosnost 130 Kg Tvrdost - Střední Tvrdost - Tvrdá Snímatelný potah Pratelný potah Partnerské matrace Záruka 3 roky Zdravotní matrace MediFoam

Rodos    Doporučujeme!      Zdravotní matrace

Jádro matrace je tvořeno dvěmi elastickými pěnami MediFoam různých tvrdostí. Příčné průduchy zajišťují vzdušnost a změkčení matrace v oblasti ramen a pánve. Nosná vrstva je tvořena z růžové líné pěny tvarované do masážních nopů v sedmi zónách (tuhost číslo 3 – vhodná pro muže). Použitím této pěny se snižuje protitlak matrace na ležící tělo.
Celková výška matrace cca 19 cm
Nosnost do 125 kg.

Rodos

cena 7 685 Kč za dva kusy včetně DPH

7 zón Tvrdost - Tvrdá Nosnost 125 kg Snímatelný potah Pratelný potah Záruka 3 roky Zdravotní matrace MediFoam

Studio matrací Letovice

Matrace Dřevočal