Matrace AKCE 1+1


CALIA 1+1

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Kvalitní matrace s antibakteriální viskoelastickou pěnou nové generace. Jádro je složeno z elastické pěny gramáže 32kg/m³ a velmi tuhé vrstvy z pojené PUR pěny. Na povrchu jsou vrstvy se sedmizónovým profilem, který pomáhá udržovat optimální prostředí mezi potahem a pokožkou. Antibakteriální viskoelastická pěna s ionty stříbra chrání Vaši matraci před nežádoucími bakteriemi. Tužší a měkčí strana. Snímatelný potah z třívrstvé pleteniny s plošným proševem. Potah lze rozepnout na dvě poloviny a prát při 60°C. Matrace je vhodná na lamelový rošt nebo pevnou podložku.

Cena standardního rozměru do šířky 100 cm
19 cm výška  7293,- CZK/2 kusy  potah Minimitch          CALIA-POTAHY

NOSNOST DO 130 KG
ZÁRUKA 5 LET

TORE 1+1

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Vysoká a velice pohodlná matrace z osvědčených materiálů a vrstvou z viskoelastické pěny. Tužší střed a tvarované vrstvy z kvalitních pěn v celkové výšce 26 cm zaručují vysoký komfort při ležení srovnatelný s výrobky vyšší třídy. Použité jsou pěny gramáže 32kg/m³. Viskoelastická pěna BREEZE s mimořádnou prodyšností ( až 6x vyšší něž běžné viskoelastické pěny na trhu) spolehlivě odvádí teplo a vlhko od pokožky. Jádro matrace chrání separační úplet. Potah je z kvalitní třívrstvé pleteniny s výrazným obsahem bavlny. Potah matrace je pratelný při 60 °C a díky čtyřstrannému zipu dělitelný na dvě poloviny, což usnadňuje praní a manipulaci. Matraci doporučujeme položit na rošt z pevných latí.

Cena standardního rozměru do šířky 100 cm
26 cm výška 11099,- CZK/potah Mitch                             TORE-POTAHY

NOSNOST DO 140 KG
ZÁRUKA 5 LET


ASPE 1+1

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Velmi pohodlná a prodyšná matrace z kvalitních a odolných materiálů. Na tužší straně je profilovaná studená pěna HR-45kg/m³ v oranžové barvě, která dokáže díky své struktuře lépe odvádět vlhkost. Měkčí strana nabízí uživateli komfort viscoelatické-líné pěny v kombinaci s elastickou pěnou gramáže 32kg/m³. Viscoelastická-líná pěna dokáže působením teploty lidského těla rozložit hmotnost na větší plochu a tím snížit tlak působící na pokožku. Všechny tyto vrstvy jsou skrz provrtány velkými otvory pro dosažení potřebné prodyšnosti celého jádra. Ležení je tak velmi příjemné. Jádro je chráněno separační pleteninou. Potah s bavlnou je vybaven čtyřstranným zipem pro snazší manipulaci a praní. Potah je pratelný při 60°C. Matrace je vhodná na lamelový rošt i pevnou podložku.

Cena standardního rozměru do šířky 100 cm
20 cm  výška  10677,- CZK/2 kusy   potah Mitch                   ASPE-POTAHY
21 cm  výška  11781,- CZK/2 kusy  potah Silver, Aegis, One4all, Bambus

Cena za šířku 120 – 180 cm
20 cm výška  10677,-CZK/kus potah Mitch
21 cm výška  11781,-CZK/kus potah Silver, One4all, Bambus, Aegis

NOSNOST DO 120 KG
ZÁRUKA 5 LET


POLA 1+1

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Kvalitní sendvičová sedmizónová matrace složená z polyuretanových pěn bez lepení. Kvalitní pěna gramáže 30 a 32 kg/m³. Uživatel může volit mezi tužší a měkčí stranou. Celé jádro je upraveno vertikálními otvory jež odvádějí přebytečné teplo a vlhkost od těla. Hustotou otvorů jsou vytvořeny anatomické zóny. Jádro je opatřeno separačním úpletem.

Snímatelný PES potah s plošným proševem. Potah je pratelný při 60°C a pro snadnější manipulaci a praní je zipem dělitelný na dvě poloviny. Matrace je vhodná na lamelový rošt nebo pevnou podložku.

Cena standardního rozměru do šířky 100 cm
18 cm výška 5655,-CZK/2kusy potah minimitch
19 cm výška 6375,-CZK/2kusy potah mitch

Cena za šířku 120 – 200 cm
18 cm výška 5655,-CZK/kus  potah Minimitch
19 cm výška 6375,-CZK/kus potah Mitch

NOSNOST DO 120 KG

ZÁRUKA 5 LET


Studio matrací Letovice

Výběr matrací Mabo

Matrace AKCE 1+1 : nejprodávanější
Akční Biomatrace
Matrace z Antibakteriálních pěn
Matrace Luxusní Comfort Line
Luxusní vysoké matrace
Polštáře Mabo vystavené na prodejně


Výběr matrací od dalších výrobců:
Dřevočal
, Tropico, Mabo, LB Bohemia, DPV, Magniflex, FlexyFlex.