Matrace Geltech Ultima

Matrace Geltech Ultima

Matrace Geltech Ultima

Záruka na matraci je 8 let. Výška matrace je 30 cm. Výška matrace je 28 cm. Výška matrace je 26 cm. Nosnost matrace do 150 kg. Matrace je vhodná pro alergiky. Potah matrace lze bez poškození sejmout.

snímatelný potah. Ramenní kolébka – pro uvolnění ramene při spánku na boku. Matrace Freshgel je opatřena velkými gelovými moduly pro maximální komfort a ortopedičnost. Mají dvě tuhosti. Proti roztočům.

již od 19 995 Kč
původně 39 990 Kč

Pro koho je matrace Geltech® Ultima vhodná?

Stručně – pro všechny. Ultima je vrcholným dílem konstruktérů matrací a ortopedů. Je to matrace, na níž najdou hluboký a ničím nerušený spánek uživatelé všech tvarů postav, od milovníka tužších matrací až po princeznu na hrášku. Samozřejmě je skvělá pro alergiky a jedince, kteří trpí vysokou potivostí.

Matrace je tzv. „hybridní“ či „fůzní“ matrací. Spojuje více různých technologií a materiálů za účelem dosažení maximálního komfortu. Skladba sendvičového jádra matrace Ultima odpovídá logikou konstrukci kontinentálních postelí. Je tak dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí nejlepší klasické lůžko.

 • OCEAN-GEL Latex – tužší strana. Perforovaná, provětraná vrstva gelového latexu dokresluje komfort gelových segmentů, které jsou skryty ve druhé funkční vrstvě.
 • VISCO měkčí strana s pamětí. Obkreslí Vaše tělo a podrží jej ve správné poloze. Masivní 5 cm vrstva paměťové (visco) pěny má navíc antidekubitní profilaci vyvinutou speciálně pro zdravotní matrace – omezení tlaku je tak dokonalé. Na pochybách Vás nenechá ani spodní vrstva super pružné „padesátikilové“ studené pěny, která skvěle dýchá.
 • Pánevní výztuha. Pod gelovými segmenty je v této části, která je nejvíce zatěžována, zesílena celá konstrukce matrace.
 • Geltech® tužší strana. Gelové segmenty velkého formátu a dvou různých anatomických profilací. Pohodlí, optimální poloha páteře a správné spánkové klima.
 • Ramenní kolébky. Odlehčení ramene. Oceníte při spánku na boku.
 • Tuhost – tužší strana cca 7,5/10
 • Tuhost – měkčí strana cca 6/10
 • Výška matrace (v cm cca): volitelná ve 3 stupních: 30 cm; 28 cm; 26 cm
 • Záruka na jádro matrace: 8 let
 • Maximální doporučená nosnost: do 150 kg; respektive: VISCO strana (30 – 70 kg) / GELTECH® strana (40 – 150 kg)
 • Doporučené uložení: na pevné či mechanicky polohovatelné lamelové rošty, případně pevné laťkové rošty (vše s max. mezerou mezi lamelami/laťkami do 4 cm). Možno uložit také na provětranou pevnou desku.

Gelový index 69

Ultimativní komfort a ortopedické vlastnosti. Gelové segmenty jsou umístěny na tužší straně matrace. Jsou uloženy ve speciální zónové vrstvě studené pěny a kryty vrstvou speciálního gelového latexu „Ocean-Gel latex“, který zajišťuje nejen špičkový komfort, ale také dokresluje nevídané termoregulační schopnosti celé matrace.

Měkčí strana matrace bez gelových segmentů využívá vlastnosti termoaktivní visco pěny, která upravuje tuhost a protitlak dynamicky, dle přijatého tepla a zatížení. Vše je podpořeno prodyšnou a poddajnou studenou pěnou. Ramenní zóny jsou pro maximální odlehčení doplněny pružnou kolébkou uvnitř jádra.

  • Pratelný (60 °C) dvojdílný potah Gel-Touch umocňuje odlehčující efekt, zajišťuje hygienu a snižuje maximální možnou měrou požadavky na údržbu matrace. Je prošívaný, s klimatizačními vrstvami dutých vláken a ventilačním systémem, který pomáhá optimalizovat tělesnou teplotu. Ultima. Tady vzniká pohodlí.
  • STRANA s gelovými segmenty Geltech® ErgoSplit ULTIMATE. Tužší, pružnější strana matrace s velkými čirými gelovými segmenty PURE.
  • STRANA s paměťovou pěnou VISCO. Měkčí strana matrace s masivní 5 cm vrstvou visco pěny GV 50-30 s antidekubitní profilací, jejíž jemný efekt je podpořen super jemnou studenou pěnou HR-XF 50-30.
  • Gelový komfort 10 z 10 (maximální).
  • ERGOSPLIT – Gelové segmenty Geltech® s vlastností rozkládat tlak do jádra matrace a omezit protitlak, vyvíjený matrací na tělo (šetrná péče o klouby, dokonalé spánkové pohodlí). Zajišťuje vhodnost pro různé typy postav. V matraci ULTIMA jsou použity gelové segmenty s dvěma různými anatomickými profilacemi pro jemné doladění komfortu v zónách.
  • Thermo&Air Control – Ventilační systém pomáhající udržet správnou teplotu lůžka a tím i tělesnou termoregulaci (ženy neochlazuje, muže nepřehřívá). V matraci Geltech® ULTIMA je pro nejdokonalejší možnou termoregulaci použit nejen v konstrukci potahu a ve formě teplotně stabilních gelových segmentů Geltech®, ale navíc také jako speciální „Gelový latex“, tedy vrchní vrstva jádra matrace, pod níž jsou schovány gelové segmenty. Gelový latex udržuje správné povrchové teplotní napětí.
  • Flexifoam® HR-XF BIO – Studené pěny s přírodními extrakty pro dokonalou pružnost (HR = High Resilience), vzdušnost a hygienickou čistotu lůžka. Zvýšená pružnost (XF = eXtra Flex) pro snazší změnu poloh při spánku.
  • V matraci ULTIMA jsou použity super-elastické gelové segmenty z čirého gelu. Všechny gelové segmenty mají větší formát, jak v ramenních zónách, tak i v pánevní oblasti s koncentrovaným zatížením.

           ZPĚT na PRODUKTY V AKCI

  ZPĚT na Gelové matrace