AKČNÍ nabídka matrací

Studio matrací Letovice

Matrace Dřevočal


Lima        Dvojí tvrdost

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Sedmizónová sendvičová matrace s volbou dvojí tuhosti. Střed jádra matrace je zpevněn pojeným polyuretanem. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami, které jsou tvarovány do masážních nopů. Nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku. Matrace je vhodná na všechny typy roštů, s vyjímkou motorového roštu.
Celková výška matrace cca 22 cm.

Lima

cena od 3 140 Kč včetně DPH

7 zón Nosnost 140 kg Tvrdost - Tvrdá Tvrdost - extra tvrdá Snímatelný potah Pratelný potah Partnerské matrace MediFoam

Sofia      Dvojí tvrdost     Zdravotní matrace

Kvalitní sedmizónová matrace s jádrem složeným ze dvou elastických pěn MediFoam různých tuhostí, což umožňuje volbu tužší a měkčí strany. Promyšlený vlnkovitý řez jádra ideálně rozloží váhové zatížení a zajistí dokonalou propustnost vzduchu. Povrch matrace tvoří oblíbená viscoelastická pěna tvarovaná do nopů, které zlepšují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku. Je vhodná pro všechny typy lamelových roštů.
Klinicky testováno.
Celková výška matrace cca 17 cm.
Nosnost do 120 kg.

Sofia

cena 4 400 Kč včetně DPH

7 zón Nosnost 120 Kg Tvrdost - Střední Tvrdost - Tvrdá Snímatelný potah Pratelný potah Partnerské matrace Zdravotní matrace MediFoam

Kréta      Stop bakteriím!

Jádro této matrace tvoří tvrzená pěna Medifoam s příčnými otvory, které zaručují dokonalou vzdušnost. Žlutozelená antibakteriální pěna zabraňuje tvorbě bakterií a výskytu roztočů. Tato strana je označena štítkem v potahu. Zelená elastická pěna je tvarovaná do masážních nopů v 7 zónách. Matrace je vhodná pro alergiky. Může být položena na všechny typy roštů i na pevný podklad.
Celková výška matrace cca 19 cm.
Nosnost do 120 kg.

Kréta

cena 3 875 včetně DPH

7 zón Nosnost 120 Kg Tvrdost - Střední Snímatelný potah Pratelný potah Antibakteriální MediFoam Sanitized

Modena   Novinka      Dvojí tvrdost

Nosná modrá vrstva je tvořena viscoelastickou pěnou ArcticFoam tvarovanou do masážních nopů. Tato pěna Vám zajistí optimální regulaci teploty během spánku. Obsahuje přírodní geneticky neupravený sójový olej. Provzdušněné jádro s příčnými průduchy je složené ze dvou elastických pěn MediFoam odlišných objemových hmotností. Spodní vrstva je tvořena tvrzenou pěnou tvarovanou do masážních nopů.
Celková výška matrace cca 23 cm.Modena

cena od 4 390 Kč včetně DPH

7 zón Nosnost 120 Kg Tvrdost - Střední Tvrdost - Tvrdá Snímatelný potah Pratelný potah Partnerské matrace MediFoam ArcticFoam

Manet    Dvojí tvrdost

Tato sedmizónová matrace je tvořena ze dvou elastických pěn MediFoam různých objemových tuhostí. Tyto pěny zabezpečují elasticitu a tvarovou stálost matrace. Nosné vrstvy jsou ideálně provzdušněné díky speciálnímu příčnému a podélnému průřezu a zaručují tak optimální pohodlí pro každou část těla. Matrace je vhodná pro pevný i polohovací lamelový rošt.
Celková výška matrace cca 19 cm.
Nosnost do 130 kg.

Manet

cena od 3 770 Kč včetně DPH

7 zón Nosnost 130 Kg Tvrdost - Střední Tvrdost - Tvrdá Snímatelný potah Pratelný potah Partnerské matrace MediFoam

Kampala     Dvojí tvrdost

Unikátní provzdušněná matrace. Jádro matrace je tvořeno tvrzenou pěnou MediFoam s příčnými otvory. Fialová nosná vrstva, která zabezpečuje dokonalé odvětrání, je tvořena studenou / HR bio pěnou vysoké objemové hmotnosti. Tato bio pěna obsahuje přírodní sója olej, který zajišťuje vynikající elasticitu materálu. Bílá nosná vrstva je tvořena tvrzenou pěnou MediFoam.
Celková výška matrace cca 22 cm.

Kampala

cena od 5 240 Kč včetně DPH

7 zón Nosnost 130 Kg Tvrdost - Střední Tvrdost - Tvrdá Snímatelný potah Pratelný potah Partnerské matrace Záruka 3 roky MediFoam

Pětizónové jádro matrace je složeno ze dvou polyuretanových /PUR pěn odlišných objemových hmotností. Samotný průřez matrace umožňuje spojení materiálů bez použití lepidla. Matraci je vhodné uložit jak na pevný, tak i na polohovací lamelový rošt.
Celková výška matrace cca 14 cm.
Nosnost do 90 kg.

Venezia

cena od 2 605 Kč včetně DPH

5 zón Nosnost 90 Kg Tvrdost - Střední Snímatelný potah Pratelný potah Partnerské matrace

Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu ve výšce 7 cm. Nosné vrstvy tvoří oboustranně polyuretanová /PUR pěna ve výšce 3 cm tvarovaná do masážních nopů v sedmi zónách. Matrace tak garantuje správnou anatomickou podporu těla. Je vhodné ji uložit na pevný i polohovací lamelový rošt.
Celková výška matrace cca 14 cm.
Nosnost do 100 kg.

Neapol

cena od 2 090 Kč včetně DPH

7 zón Nosnost 100 Kg Tvrdost - Tvrdá Snímatelný potah Pratelný potah

Studio matrací Letovice

Matrace Dřevočal