Pružinové a taštičkové matrace

Pružinové – taštičkové – matrace Dřevočal

Výhodou pružinových matrací je jejich vzdušnost.  Jádro těchto matrací tvoří pružiny o síle drátu 2,4 mm. Jednotlivé pružiny jsou navzájem spojeny přídavnými spirálami. Na pružinová jádra jsou umístěny roznášecí vrstvy impregnovaného vysoce gramážního filcu. Vrchní vrstvu tvoří polyuretan, kokos nebo ovečka. Oblíbenou variantou je kombinace letní a zimní strany (kokos – ovečka). Pružinové matrace je vhodné uložit jak na pevnou desku, tak i na pevný laťový rošt.

Taštičkové matrace jsou velmi podobné matracím pružinovým, které jsou oblíbené díky své vzdušnosti, ale mají několik důležitých výhod. Jádro taštičkové matrace totiž obsahuje až 1000 ks samostatně balených pružinek. Díky vysoké míře bodové pružnosti jednotlivých pružinek tyto matrace naprosto ideálně kopírují partie těla. Jsou elastické a mohou se použít i na polohovací rošt. Povrch těchto matrací je tvořen tzv. nopy z různých materiálů. Tato vrstva nejenže masíruje pokožku, ale i správně podepírá partie těla.

Irma

Kvalitní pružinová sedmizónová matrace. Nosné vrstvy matrace tvoří elastická pěna MediFoam střední tuhosti, tvarovaná do masážních nopů. Použití nopů u matrace je velmi prospěšné pro prokrvení pokožky a uvolnění svalstva v průběhu spánku. Díky pružinovému jádru je zajištěno dokonalé provzdušnění matrace. Tato matrace je vhodná pro širokou škálu uživatelů.
Výška jádra 19 cm.
Nosnost do 120 kg.

Matrace Irma

Matrace Irma

cena od 3 852 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Pružinové jádro, Tvrdost – Střední, Pratelný potah, 7 zón, Nosnost 120 Kg, Snímatelný potah, CONFIDENCE IN TEXTILES, MediFoam


Sáva

Jedna strana je tvořena 3 cm silnou vrstvou kokosového vlákna. Tento materiál je díky dobré prodyšnosti vhodný pro spaní v létě. Druhá strana matrace je tvořena vrstvou ovčího rouna (které pro zpevnění leží na 1,5 cm vrstvě kokosového vlákna), tato strana je vhodná pro spaní v zimě. Použití větších vrstev materiálů zabezpečuje vysokou nosnost matrace.
Výška jádra 17 cm.
Nosnost do 120 kg.

Matrace Sáva

Matrace Sáva

cena od 5 202 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Pružinové jádro, Kokosové vlákno, Snímatelný potah, Ovčí rouno, Zimní strana, Letní strana, Tvrdost – Tvrdá, Nosnost 120 Kg, Pratelný potah, CONFIDENCE IN TEXTILES


Petra

Velmi kvalitní pružinová matrace vrstvená elastickými pěnami MediFoam různých objemových hmotností, rozdělených do 7 anatomických zón s antidekubitním průřezem. Výška jádra poskytuje uživateli komfort, pevnou anatomickou oporu a zároveň zajišťuje vysokou vzdušnost matrace. Matrace jsou zejména vhodné pro ubytovací zařízení, především tam, kde je potřeba docílit vysokého provzdušnění.
Výška jádra 23 cm.

Matrace Petra

Matrace Petra

cena od 4 469 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Pružinové jádro, 7 zón, Nosnost 130 Kg, Tvrdost – Střední, Tvrdost – Tvrdá, Snímatelný potah, Pratelný potah, CONFIDENCE IN TEXTILES, MediFoam


Denisa

Taštičková matrace s pružinovým jádrem obsahujícím až 1000 pružinek různých tuhostí samostatně balených v pouzdrech z netkané textilie. Díky velkému množství pružinek se matrace ideálně přizpůsobí vašim křivkám, což je základ pro klidný a osvěžující spánek. Nosnou vrstvu tvoří elastická pěna MediFoam tvarovaná do masážních nopků. Tato matrace je dominantní svou výškou. Uložení matrace je vhodné jak na pevnou desku, tak na lamelový rošt.
Výška jádra: 20 cm.
Nosnost do 110 kg.

Matrace Denisa

Matrace Denisa

cena od 6 312 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Taštičkové jádro, Tvrdost – Střední, Pratelný potah, 7 zón, Nosnost 110 Kg, Snímatelný potah, MEDICALY TESTED, CONFIDENCE IN TEXTILES, MediFoam


Eva

Taštičková matrace s pružinovým jádrem obsahujícím až 1000 pružinek různých tuhostí (pod rameny měkčí), které jsou samostatně baleny v pouzdrech z netkané textilie. Z jedné strany matrace je použita vrstva studené pěny vyšší tuhosti tvarovaná do masážních nopů. Na straně druhé je vrstva studené pěny nižší tuhosti také tvarovaná do nopů. Díky tomuto složení je matrace vhodná pro širokou škálu uživatelů.
Klinicky testováno.
Výška jádra: 20 cm.
Nosnost do 120 kg.

Matrace Eva

Matrace Eva

cena od 7 058 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Taštičkové jádro, Tvrdost – Střední, Tvrdost – Tvrdá, Pratelný potah, 7 zón, Nosnost 120 Kg, Snímatelný potah, Zdravotní matrace, CONFIDENCE IN TEXTILES


Diana

Jedná se o luxusní matraci s dvojí tuhostí a vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Vrchní fialová antidekubitní nosná vrstva je tvořena HR bio pěnou, která obsahuje geneticky neupravený sója olej, tuhost č.2. Světle zelená nosná vrstva je vyrobena z MediFoam pěny, tuhost č.3. Taštičkové jádro v kombinaci s HR bio pěnou a tvrzenou MediFoam pěnou vytváří maximální komfort pro perfektní odpočinek a spánek.
Výška jádra 23 cm.

Matrace Diana

Matrace Diana

cena od 7 560 Kč včetně DPH            rozměry, cena

5 zón, Nosnost 130 Kg, Tvrdost – Střední, Tvrdost – Tvrdá, Snímatelný potah, Pratelný potah, CONFIDENCE IN TEXTILES, MediFoam


Monika

Základem taštičkové matrace je střed tvořený velkým počtem samostatných pružinek obalených v pouzdrech z netkané textilie. Nosné vrstvy jsou kombinací Gel – latexu a tvrzené MediFoam pěny. Gel – latex je unikátní typ latexu, který má chladivý efekt, je měkký, ale tvarově stálý, tuhost č.1. Světle zelená antidekubitní nosná vrstva je vyrobena z MediFoam pěny, tuhost č.3.
Výška jádra 22 cm.

Matrace Monika

Matrace Monika

cena od 7 380 Kč včetně DPH            rozměry, cena

5 zón, Nosnost 130 Kg, Tvrdost – Tvrdá, Snímatelný potah, Pratelný potah, CONFIDENCE IN TEXTILES, MediFoam


Polyuretanové / PUR – sendvičové
Profilované
Pružinové a taštičkové matrace
Studená / HR pěna
Antibakteriální
Bio pěna
Latexové matrace
Dětské matrace