Antibakteriální

Antibakteriální – matrace Dřevočal

SANITIZED – hygienická funkce

sanitized

  • Sanitized je integrován do pěn a potahů.
  • Vyznačuje se vynikající snášenlivostí pokožky.
  • Výhodou použití Sanitized je hygienická svěžest a příjemný pocit při kontaktu s textílií.
  • Sanitized kompenzuje nedostatek ochranných prostředků u textilu, kůže, plastů a pěn. Trvale zabraňuje růstu bakterií, kvasinek, plísní a roztočů, a tím zajišťuje funkční vlastnosti vlákna.
  • Sanitized poskytuje stejnou ochranu textílií, jakou poskytuje deodorant člověku.
  • Tento druh přísady nebo její kombinace se také používají v kosmetickém průmyslu. Všechny jsou testovány na bezpečnost a nezávadnost
  • Matrace a ložní prádlo jsou zvláště citlivé na prach, roztoče, bakterie a plísně.
  • Tělo během spánku vylučuje pot, tuk a částice kůže, a tak tvoří ideální živnou půdu roztočům a bakteriím. Efektivní čištění je téměř nemožné, a tak může zvýšit hygienu spánku právě použitím Sanitized, který nežádoucím hostům nedá šanci.
  • Hygienická funkce Sanitized je trvale začleněna do matrace a potahu a poskytuje účinnou ochranu proti bakteriím, roztočům a plísním. Tak mohou dokonce i astmatici dýchat a klidně spát.
Certifikát

Istria

Nosné vrstvy této matrace tvoří oboustranně antibakteriální pěny Sanitized odlišných tuhostí. Tyto pěny na povrchu matrace zamezují tvorbě bakterií, chrání před vznikem plísní a nepříjemnými zápachy. Antibakteriální pěny jsou certifikované firmou Sanitized Švýcarsko a dostaly hodnocení EXCELENTNÍ. Jádro matrace tvoří elastická pěna, která je provzdušněna otvory zaručujícími ventilaci a změkčení v oblasti ramen. Matrace je vhodná pro širokou škálu uživatelů, včetně alergiků.
Výška jádra 15 cm.
Nosnost do 120 kg.

Matrace Istria

Matrace Istria

cena od 4 800 Kč včetně DPH            rozměry, cena

5 zón, Nosnost 120 Kg, Tvrdost – Střední, Tvrdost – Tvrdá, Snímatelný potah, Pratelný potah, Záruka 3 roky, Antibakteriální, CONFIDENCE IN TEXTILES, MediFoam, Sanitized


Mona

Jádro matrace je tvořeno dvěma elastickými pěnami MediFoam různých tvrdostí. Příčné průduchy zajišťují vzdušnost a změkčení matrace v oblasti ramen a pánve. Červenou nosnou vrstvu tvoří antibakteriální pěna tvarovaná do masážních nopů. Rovná modrá chladivá viscoelastická pěna ArcticFoam, která je obohacena o geneticky neupravený sója olej, Vám zajistí optimální regulaci teploty během spánku.
Výška jádra 18 cm.

Matrace Mona

Matrace Mona

cena od 5 364 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Nosnost 125 kg, 7 zón, Tvrdost – Střední, Tvrdost – Tvrdá, Snímatelný potah, Pratelný potah, Sanitized, MediFoam, ArcticFoam


Martina

Tato matrace je vhodná pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka. Jádro matrace je tvořeno kombinací dvou elastických pěn MediFoam odlišných tuhostí. Každá strana matrace je tvořena vrstvou odolných pěn Sanitized s rozdílnou tuhostí ložných ploch, tvarovaných do masážních nopů. Díky použitým materiálům Sanitized matrace eliminuje výskyt roztočů. Matraci lze uložit na všechny typy roštů.
Výška jádra 18 cm.
Nosnost do 130 kg.

Matrace Martina

Matrace Martina

cena od 5 281 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Tvrdost – Střední, Tvrdost – Tvrdá, Pratelný potah, 7 zón, Nosnost 130 Kg, Snímatelný potah, Záruka 3 roky, Antibakteriální, Sanitized, CONFIDENCE IN TEXTILES, MediFoam


Polyuretanové / PUR – sendvičové
Profilované
Pružinové a taštičkové matrace
Studená / HR pěna
Antibakteriální
Bio pěna
Latexové matrace
Dětské matrace