Nejprodávanější

Studio matrací Letovice

Výběr matrací LB Bohemia

LB Bohemia = zdravé spaní na matracích od českého výrobce

Nejprodávanější matrace
Polštáře


LB Bohemia logoPrověřená společnost


Matrace MATTERRA

Klinicky testovaná matrace. Matrace speciálně vyvíjená, aby potlačovala vlivy geopatogenních zón, které mají negativní dopad na lidský organismus. Matrace je díky své výšce vhodná pro vyšší moderní boxspringové postele. Hlavní částí matrace je vrstva taštičkových pružin s 250 taštičkami na m², díky kterým je matrace také zónovaná do 7 anatomických zón. Dvě vrstvy kvalitní a prodyšné PUR pěny, která zaručuje dostatečnou pevnost matrace. Na obou lehacích plochách je vrstva paměťové VISCO pěny o vysoké objemové hmotnosti, která zaručuje ideální relaxaci a regeneraci svalů během spánku. Zpevněné okraje matrace pro pohodlnější vstávání z lůžka. Matrace je oboustranná s rozdílnými vlastnostmi jednotlivých stran. Designový a praktický potah se zimní a letní stranou, kde si zákazník dle rozdílnosti provedení jednotlivých stran může vybrat variantu, která mu více vyhovuje.
Prodloužená záruka 5 let.
Celková výška matrace 27 cm.

Matrace Matterra LB BohemiaMatrace Matterra LB Bohemia - řez matrací Základní parametry

Tuhost: střední • Nosnost: 130 kg • Výška: 27 cm
• 7 zónová taštičková matrace • potlačuje vlivy geopatogenních zón • oboustranná
• kombinace PUR a paměťové VISCO pěny • vhodné pro laťkové i lamelové rošty
• nevhodné pro polohovací rošty

Maloobchodní ceny s DPH:
Rozměry – Ceny:
90 x 200 x 27 cm – 11.055,- Kč
180 x 200 x 27 cm – 19.230,- Kč

Leták s foto na: matrace-Matterra-LBBohemia VIDEO


Matrace Favorite

Komfortní klinicky testovaná matrace. Díky skvělým výsledkům při klinickém testování je právem označována jako matrace ortopedická. Vyniká skvělým poměrem cena/kvalita. Matrace se skládá z multitaštičkového jádra (500 pružin na m²) a dvou vrstev kvalitní PUR pěny na obou lehacích plochách. Díky taštičkovému jádru je matrace zónovaná do 7 anatomických zón. Taštičkové jádro zaručuje skvělou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace a tím i lepší odvod vlhkosti. Zpevněné okraje matrace pro pohodlnější vstávání z lůžka. Potah TED Balance s rozdílným provedením jednotlivých stran. Z jedné strany je výplň potahu VISCO pěna o tloušťce 1,5 cm a z druhé strany jsou výplní PES vlákna. Matrace je oboustranná s rozdílnými vlastnostmi obou stran. Matrace se dodává v komprimovaném stavu. Celková výška matrace 20 cm.

matrace Favorite - řezmatrace Favorite

Maloobchodní ceny s DPH:
Rozměry – Ceny:

80, 90 x 200 x 20 cm – 4.250,- Kč
120 x 200 x 20 cm      – 6.450,- Kč
140 x 200 x 20 cm      – 7.350,- Kč
160 x 200 x 20 cm      – 8.080,- Kč
180 x 200 x 20 cm      – 9.350,- Kč

Leták s foto na: matrace-Favorite-LBBohemia


Matrace Torino 21 cm

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Luxusní matrace z latexové pěny se sedmi anatomickými zónami určená i pro klienty s těmi nejvyššími požadavky na kvalitu spaní. Matrace je včetně luxusního potahu Vitalfeel. Matrace v kombinaci s lamelovým roštem skvěle kopíruje tvar těla a zabezpečí perfektní oporu páteře. Dokonalou vzdušnost zabezpečují odvzdušňovací kanálky. Matrace má snímatelný celoodzipovatelný potah Vitalfeel. Umožňuje tak lehkou a pravidelnou údržbu. Výška matrace včetně potahu Vitalfeel je 21 cm.

Matrace TORINO

Matrace TORINO

Cena: 10520,00 Kč

• Potah Vitalfeel
• rozměr 200 x 80,90 cm / 195 x 80,85,90 cm

Charakteristika matrace: Luxusní vysoká latexová matrace pro vyznavače nadstandardní relaxace a zdravého spánku.
Materiálové složení matrace: Latexová matrace
Zónování a povrch jádra: 7 zónové jádro z Eurolatexu se maximálně přizpůsobuje tělu a v kombinaci s kvalitním lamelovým roštem zabezpečí perfektní oporu páteře a celého těla a nezamezuje prokrvení povrchu těla,čímž předchází proleženinám. Pružný materiál nereaguje na teplo a jeho viskozita ideálně přilne k rozdílně exponovaným místům lidského těla. Jádro je perforované odvzdušňovacími kanálky tak, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu.
Výška jádra matrace: 18 cm
Materiálové složení potahu: 52% polyester, 48% vizkóza – prošitý 400g/m antialergickým rounem SAWAFLOR 4813, spodní úplet Charmeuse
Speciální potah obsahuje látky, které ovlivňují hygienickou životnost matrace a dotváří vhodné prostředí zdravému spánku a relaxaci. Podrobné vlastnosti potahu naleznete v kategorii „Vzorník potahů“
Potah a péče o něj: Dle výběru potahu můžeme ovlivnit i hygienickou životnost matrace. Tato matrace se dodává v luxusním prošitém potahu Vitalfeel, který obsahuje antialergický polyester a má protiroztočovou úpravu , čímž splňuje maximální ochranu jádra matrace. Snímatelný a celoodzipovatelný potah je možno oddělit na dvě samostatné části, které tak můžete prát v pračce na 60 °C . Potah nedoporučujeme sušit v bubnové sušičce!

Vhodné uložení matrace: Ideální uložení matrace v potahu je na lamelový rošt (polohovací i nepolohovací variantu). Dosáhneme tak vhodné spolupráce pružných lamel s matrací. Napomohou k ideálnímu rozložení váhy a dosáhneme tak zdravého odpočinku. Možné uložení matrace je na laťový rošt (polohovací i nepolohovací variantu) a perforovanou desku, kdy zajistíme matraci cirkulaci vzduchu.
Záruka: Prodloužená doba 5 let od zakoupení matrace.
Nosnost matrace: nad 120 kg
Variabilita rozměru: Rozměry matrace je možné přizpůsobit v šířce i délce dle Vašich možností, ale jsme schopni změnit i základní výšku.
Uvedená cena je do rozměru 90 x 200 x 18 cm.

Anatomické zóny: 7 zón / Antidekubitní úprava jádra / Latex / Prevence proti otlakům / Záruka 5 let / Protiroztočová úprava / Zvýšená nosnost do 150 kg


Matrace Eunika Soft

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Vysoce kvalitní NELEPENÁ matrace – unikátní profil každé vrstvy matrace umožňuje, aby tyto vrstvy k sobě nebyly lepeny, pouze složeny. Matrace tak neobsahuje lepidlo a dráždivé složky, proto je vhodná pro alergiky, astmatiky a pro všechny ty, kteří špatně snášejí lepidla.

Matrace Eunika Soft

Matrace Eunika Soft

Cena: 8020,00 Kč
Matrace Eunika Soft, Potah TC 37

Charakteristika matrace: Komfortní matrace pro klientelu náročnou na hygienické prostředí v lůžku. Vyráběna ve třech tuhostních variantách, možno využít jako partnerské matrace. Soft  měkká, pro milovníky měkkého spaní.
Zónování a povrch jádra: Vysoce kvalitní NELEPENÁ matrace – unikátní profil každé vrstvy matrace umožňuje, aby tyto vrstvy k sobě nebyly lepeny, pouze složeny. Matrace tak neobsahuje lepidlo a dráždivé složky, proto je vhodná pro alergiky, astmatiky a pro všechny ty, kteří špatně snášejí lepidla. Horní vrstva matrace je z komfortní Thermoaktivní (Líné) pěny. Nižší vrstvy matrace jsou vyrobeny ze značkové Carpenter pěny.
Výška jádra matrace: 18 cm

Materiálové složení  potahu: Komfortní potah s optimální regulací teploty, vlhkosti a antibakteriální úpravou. Pevný, lesklý a prodyšný materiál s příjemnou speciální úpravou umí vyrovnávat a udržovat spací klima při ideální teplotě 37 °C. Funkce založená na složitém mechanismu působí zde přirozený samoregulační proces, který pečuje o teplotu a vlhkost lidského organismu. Gelové mikročástice se pevně přimknou ke struktuře vlákna a slouží jako vlastní úschovna vlhkosti. Textilie pracuje v podstatě na podobném principu jako lidské tělo a přijímá vlhkost z jednotlivých tělesných zón samostatně. Potah je vyroben v celoodzipovatelném provedení,které zaručí snadnou manipulaci. Pratelnost potahu na 60 °C. Potah není možno sušit v bubnové sušičce.

Vhodné uložení matrace: Speciální tvarování matrace a výška jádra 18 cm umožňuje vysoce komfortní spánek i na nepružném podkladu.
Záruka: Prodloužená lhůta 5 let od zakoupení matrace.
Nosnost matrace: nad 120 kg
Variabilita rozměru: Rozměry matrace je možné přizpůsobit v šířce i délce dle Vašich možností. Uvedená cena je do rozměru 90 x 200 x 20 cm.

Anatomické zóny: 5 zón / Antidekubitní úprava jádra / Bez použití lepidla / Líná pěna / Prevence proti otlakům / Záruka 5 let / Protiroztočová úprava / Carpenter / Termoaktivní PUR pěna / Zvýšená nosnost do 150 kg


Matrace Ergonomic Soft

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Vysoce luxusní pětizónová matrace Bohemia Ergonomic je vyrobena z komfortních pěn světového výrobce firmy Carpenter a Visco (líné) pěny. Jedná se o unikátní pěnu, jejíž tvrdost se mění v závislosti na teplotě, čímž dochází k exkluzivnímu rozložení tlaku matrace na tkáně, což má pozitivní vliv na krevní oběh a regeneraci svalů. Právem je tato matrace označována za vrchol kvality a komfortu.

Matrace Ergonomic Soft

Matrace Ergonomic Soft

Cena: 11990,00 Kč
Matrace Ergonomic Soft
Rozměr 90x200cm

Charakteristika matrace: Luxusní vysoká matrace vycházející z velice oblíbené zdravotní matrace Ergonomic. Maximalizovaný komfort zvýšením kvalitních pěn světového výrobce firmy Carpenter si získal velice rychlé náročnou klientelu.
Materiálové složení matrace: 5 cm VISCO pěny + 15 cm nosná pěna studené HR pěny
Zónování a povrch jádra: 5 zónová matrace vznikla navýšením jádra s použitím velice kvalitních pěn světového výrobce firmy Carpenter, které jsou svou užitností a komfortem na vysoké úrovni. Povrchová vrstva Visco (líné) pěny s ortopedickým antidekubitním průřezem zajišťuje dokonalý odpočinek lidskému tělu. Struktura kulovitých buněk jemně obtéká křivky Vašeho těla a poskytuje tak oporu tam, kde ji potřebujete a nezpůsobuje žádný protitlak. Preventivně chrání a pomáhá zmírnit bolest zad, kloubů a šíje. Výběr ze dvou variant tuhosti matrace vyhovuje vyznavačům tužšího i měkčího spaní.
Výška jádra matrace: 20 cm

Materiálové složení potahu: 100% polyester s protiroztočovou a antialergickou úpravou. Speciální potahy obsahují látky, které ovlivňují hygienickou životnost matrace a dotváří vhodné prostředí zdravému spánku a relaxaci. Podrobné vlastnosti potahů naleznete v kategorii „Vzorkovník potahů“
Potah a péče o něj: Dle výběru potahu můžeme ovlivnit i hygienickou životnost matrace. Snímatelný a celoodzipovatelný potah je možno oddělit na dvě samostatné části, které tak můžete prát v pračce. Kvalitní prošité varianty potahů, které obsahují antialergický polyester mají protiroztočovou úpravu a splňují maximální ochranu jádra matrace. Vyprat je můžete na 60 °C. Potahy nedoporučujeme sušit v bubnové sušičce!

Vhodné uložení matrace: Ideální uložení matrace v potahu je na lamelový rošt (polohovací i nepolohovací variantu). Dosáhneme tak vhodné spolupráce pružných lamel s matrací. Napomohou k ideálnímu rozložení váhy a dosáhneme tak zdravého odpočinku. Možné uložení matrace je na laťový rošt (polohovací i nepolohovací variantu) a perforovanou desku, kdy zajistíme matraci cirkulaci vzduchu.
Záruka: Prodloužená lhůta 7 let od zakoupení matrace.
Nosnost matrace: nad 120 kg
Variabilita rozměru: Rozměry matrace je možné přizpůsobit v šířce i délce dle Vašich možností, ale jsme schopni změnit i základní výšku.
Uvedená cena je do rozměru 90 x 200 x 20 cm.

Anatomické zóny: 5 zón nový / Antidekubitní úprava jádra / Líná pěna / Prevence proti otlakům / Protiroztočová úprava / Carpenter / Termoaktivní PUR pěna / Zvýšená nosnost do 150 kg / Prodloužená sedmiletá záruka


Matrace Ergonomic Hard

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Vysoce luxusní pětizónová matrace Bohemia Ergonomic je vyrobena z komfortních pěn světového výrobce firmy Carpenter a Visco (líné) pěny. Jedná se o unikátní pěnu, jejíž tvrdost se mění v závislosti na teplotě, čímž dochází k exkluzivnímu rozložení tlaku matrace na tkáně, což má pozitivní vliv na krevní oběh a regeneraci svalů. Právem je tato matrace označována za vrchol kvality a komfortu.

Matrace Ergonomic Hard

Matrace Ergonomic Hard

Cena: 11990,00 Kč
Matrace Ergonomic Hard
Potah Stitch Nit prošitý uzavřený (250g)
Rozměr 90x200cm

Charakteristika matrace: Luxusní vysoká matrace vycházející z velice oblíbené zdravotní matrace Ergonomic. Maximalizovaný komfort zvýšením kvalitních pěn světového výrobce firmy Carpenter si získal velice rychlé náročnou klientelu.
Materiálové složení matrace: 5 cm VISCO pěny + 15 cm nosná pěna studené HR pěny
Zónování a povrch jádra: 5 zónová matrace vznikla navýšením jádra s použitím velice kvalitních pěn světového výrobce firmy Carpenter, které jsou svou užitností a komfortem na vysoké úrovni. Povrchová vrstva Visco (líné) pěny s ortopedickým antidekubitním průřezem zajišťuje dokonalý odpočinek lidskému tělu. Struktura kulovitých buněk jemně obtéká křivky Vašeho těla a poskytuje tak oporu tam, kde ji potřebujete a nezpůsobuje žádný protitlak. Preventivně chrání a pomáhá zmírnit bolest zad, kloubů a šíje. Výběr ze dvou variant tuhosti matrace vyhovuje vyznavačům tužšího i měkčího spaní.
Výška jádra matrace: 20 cm

Materiálové složení potahu: 100% polyester s protiroztočovou a antialergickou úpravou. Speciální potahy obsahují látky, které ovlivňují hygienickou životnost matrace a dotváří vhodné prostředí zdravému spánku a relaxaci. Podrobné vlastnosti potahů naleznete v kategorii „Vzorkovník potahů“
Potah a péče o něj: Dle výběru potahu můžeme ovlivnit i hygienickou životnost matrace. Snímatelný a celoodzipovatelný potah je možno oddělit na dvě samostatné části, které tak můžete prát v pračce. Kvalitní prošité varianty potahů, které obsahují antialergický polyester mají protiroztočovou úpravu a splňují maximální ochranu jádra matrace. Vyprat je můžete na 60 °C. Potahy nedoporučujeme sušit v bubnové sušičce!

Vhodné uložení matrace: Ideální uložení matrace v potahu je na lamelový rošt (polohovací i nepolohovací variantu). Dosáhneme tak vhodné spolupráce pružných lamel s matrací. Napomohou k ideálnímu rozložení váhy a dosáhneme tak zdravého odpočinku. Možné uložení matrace je na laťový rošt (polohovací i nepolohovací variantu) a perforovanou desku, kdy zajistíme matraci cirkulaci vzduchu.
Záruka: Prodloužená lhůta 7 let od zakoupení matrace.
Nosnost matrace: nad 140 kg
Variabilita rozměru: Rozměry matrace je možné přizpůsobit v šířce i délce dle Vašich možností, ale jsme schopni změnit i základní výšku.
Uvedená cena je do rozměru 90 x 200 x 20 cm.

Anatomické zóny: 5 zón / Antidekubitní úprava jádra / Líná pěna / Prevence proti otlakům / Protiroztočová úprava / Carpenter / Termoaktivní PUR pěna / Zvýšená nosnost do 150 kg / Prodloužená sedmiletá záruka


Matrace Luxura Soft

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Vysoce luxusní matrace splňuje ty nejvyšší nároky na zdravý a komfortní spánek. 7-zónové jádro matrace je vyrobeno kombinací studené pěny a vylévané VISCO (líné) pěny.

matrace Matrace Luxura Soft

matrace Matrace Luxura Soft

Cena: 10910,00 Kč
Matrace Luxura Soft
Potah Vitalfeel
rozměr 90 x 200 cm

Charakteristika matrace: Komplexní zdravotní matrace vyrobená ze speciálních druhů pěn představuje současný trend maximálního luxusu a zdravého spánku. Možná varianta matrace Luxura Soft a Luxura Hard rozlišena tuhostí nosných pěn.
Materiálové složení matrace: Vylévaná paměťová 4G pěna, nosná PUR pěny
Zónování a povrch jádra: Vylévaná paměťová pěna formovaná do 7 zón představuje inovativní materiál ideálně se přizpůsobující lidskému tělu. Rychlý nástup přizpůsobení se křivkám lidského těla díky 3D deformaci pěny zajistí dokonalý a nepřerušený krevní oběh. Ideální materiál vhodný pro alergiky a uživatele, kterým není lhostejná regenerace během spánku. Matrace je perforovaná v nejvíce exponovaných místech proto prakticky dýchá s Vámi a dobře odvádí vlhko a teplo. Díky příčnému prořezu spodní nosné pěny je matrace vhodná i na polohovací motorové rošty. Dvojí verze tuhosti matrace dává možnost výběru i jako partnerské matrace – pevnější spaní Hard a měkčí spaní Soft.
Výška jádra matrace: 14 cm

Materiálové složení potahu: 52% polyester, 48% vizkóza – prošitý 400g/m antialergickým rounem SAWAFLOR 4813, spodní úplet Charmeuse
Speciální potah obsahuje látky, které ovlivňují hygienickou životnost matrace a dotváří vhodné prostředí zdravému spánku a relaxaci. Podrobné vlastnosti potahu naleznete v kategorii „Vzorník potahů“

Potah a péče o něj: Dle výběru potahu můžeme ovlivnit i hygienickou životnost matrace. Tato matrace se dodává v luxusním prošitém potahu Vitalfeel, který obsahuje antialergický polyester a má protiroztočovou úpravu, čímž splňuje maximální ochranu jádra matrace. Snímatelný a celoodzipovatelný potah je možno oddělit na dvě samostatné části, které tak můžete prát v pračce na 60 °C .
Potah nedoporučujeme sušit v bubnové sušičce!

Vhodné uložení matrace: Ideální uložení matrace v potahu je na lamelový rošt (polohovací i nepolohovací variantu). Dosáhneme tak vhodné spolupráce pružných lamel s matrací. Napomohou k ideálnímu rozložení váhy a dosáhneme tak zdravého odpočinku. Možné uložení matrace je na laťový rošt (polohovací i nepolohovací variantu) a perforovanou desku, kdy zajistíme matraci cirkulaci vzduchu.
Záruka: Prodloužená doba 5 let od zakoupení matrace.
Nosnost matrace: do 120 kg
Variabilita rozměru: Rozměry matrace je možné vyrobit v šířce 80-90 cm a délce 190-200 cm. Změnit můžeme základní výšku navýšením nosné pěny.

Anatomické zóny: 7 zón nový / Nosnost do 120 kg / Antidekubitní úprava jádra / Líná pěna / Prevence proti otlakům / Vylévaná paměťová pěn 4 generace / Záruka 5 let / Protiroztočová úprava / Carpenter / Termoaktivní PUR pěna / Visco


Matrace Luxura Hard

tato matrace je vystavena – Studio matrací Letovice

Vysoce luxusní matrace splňuje ty nejvyšší nároky na zdravý a komfortní spánek. 7-zónové jádro matrace je vyrobeno kombinací studené pěny a vylévané VISCO (líné) pěny.

matrace Matrace Luxura Hard

matrace Matrace Luxura Hard

Cena: 10910,00 Kč
Matrace Luxura Hard
Potah Vitalfeel
rozměr 90 x 200 cm

Charakteristika matrace: Komplexní zdravotní matrace vyrobená ze speciálních druhů pěn představuje současný trend maximálního luxusu a zdravého spánku. Možná varianta matrace Luxura Soft a Luxura Hard rozlišena tuhostí nosných pěn.
Materiálové složení matrace: Vylévaná paměťová 4G pěna, nosná PUR pěna
Zónování a povrch jádra: Vylévaná paměťová pěna formovaná do 7 zón představuje inovativní materiál ideálně se přizpůsobující lidskému tělu. Rychlý nástup přizpůsobení se křivkám lidského těla díky 3D deformaci pěny zajistí dokonalý a nepřerušený krevní oběh. Ideální materiál vhodný pro alergiky a uživatele, kterým není lhostejná regenerace během spánku. Matrace je perforovaná v nejvíce exponovaných místech proto prakticky dýchá s Vámi a dobře odvádí vlhko a teplo. Díky příčnému prořezu spodní nosné pěny je matrace vhodná i na polohovací motorové rošty. Dvojí verze tuhosti matrace dává možnost výběru i jako partnerské matrace – pevnější spaní Hard a měkčí spaní Soft.
Výška jádra matrace: 16 cm

Materiálové složení potahu: 52% polyester, 48% vizkóza – prošitý 400 g/m antialergickým rounem SAWAFLOR 4813, spodní úplet Charmeuse
Speciální potah obsahuje látky, které ovlivňují hygienickou životnost matrace a dotváří vhodné prostředí zdravému spánku a relaxaci. Podrobné vlastnosti potahu naleznete v kategorii „Vzorník potahů“

Potah a péče o něj: Dle výběru potahu můžeme ovlivnit i hygienickou životnost matrace. Tato matrace se dodává v luxusním prošitém potahu Vitalfeel, který obsahuje antialergický polyester a má protiroztočovou úpravu , čímž splňuje maximální ochranu jádra matrace. Snímatelný a celoodzipovatelný potah je možno oddělit na dvě samostatné části, které tak můžete prát v pračce na 60 °C .
Potah nedoporučujeme sušit v bubnové sušičce!

Vhodné uložení matrace: Ideální uložení matrace v potahu je na lamelový rošt (polohovací i nepolohovací variantu). Dosáhneme tak vhodné spolupráce pružných lamel s matrací. Napomohou k ideálnímu rozložení váhy a dosáhneme tak zdravého odpočinku. Možné uložení matrace je na laťový rošt (polohovací i nepolohovací variantu) a perforovanou desku, kdy zajistíme matraci cirkulaci vzduchu.
Záruka: Prodloužená doba 5 let od zakoupení matrace.
Nosnost matrace: do 120 kg
Variabilita rozměru: Rozměry matrace je možné vyrobit v šířce 80-90 cm a délce 190-200 cm. Změnit můžeme základní výšku navýšením nosné pěny.

Anatomické zóny / 7 zón / Nosnost do 120 kg / Antidekubitní úprava jádra / Líná pěna / Prevence proti otlakům / Vylévaná paměťová pěn 4 generace / Záruka 5 let / Protiroztočová úprava / Carpenter“ / Termoaktivní PUR pěna / Visco


Studio matrací Letovice

Výběr matrací LB Bohemia

LB Bohemia = zdravé spaní na matracích od českého výrobce

Nejprodávanější matrace LB Bohemia
Polštáře


Výběr matrací od dalších výrobců:
Dřevočal
, Tropico, Mabo, LB Bohemia, DPV, Magniflex, FlexyFlex.