Polyuretanové / PUR – sendvičové

Polyuretanové / PUR – sendvičové – matrace Dřevočal

Polyuretanové matrace vyrábíme z kvalitní pěny, která se vyznačuje dobrou elasticitou a tvarovou stálostí. U sendvičových matrací tvoří střed jádra vrstva pojeného polyuretanu, tzv. PUR, která zajišťuje celkové vyztužení matrace.Vrchní vrstvy tvoří pěny různých profilů. (Výška jádra je uvedena v nejvyšším bodě nopu.)


Bruno

Jádro této matrace tvoří kvalitní polyuretanová/PUR pěna. Je vhodná pro zákazníky s nižší hmotností a pro příležitostné spaní. Výška jádra 10 cm. Nabízíme ji v neprošitém úpletu.

Matrace Bruno

Matrace Bruno

cena od 2 018 Kč včetně DPH           rozměry, cena

Tvrdost – Střední, Nosnost 80 Kg, Pratelný potah, Snímatelný potah


Svatava

Jádro matrace je složeno ze dvou kvalitních elastických pěn odlišných tuhostí. Perforace jádra zajišťuje komplexní provzdušnění a anatomické zónování matrace. Tvar jádra do sebe dokonale zapadá a proto nemusí být při výrobě použito žádné lepidlo. Tuto matraci doporučujeme nejen do dětských a studentských pokojů, ale i pro dospělé. Matrace je vhodná na všechny námi nabízené rošty.
Výška jádra 13 cm.
Nosnost do 100 kg.

Matrace Svatava

Matrace Svatava

cena od 3 605 Kč včetně DPH            rozměry, cena

5 zón, Snímatelný potah, Tvrdost – Střední, Tvrdost – Tvrdá, Nosnost 100 Kg, Pratelný potah, CONFIDENCE IN TEXTILES


Dáda

Matrace složená ze dvou elastických pěn odlišných objemových hmotností nabízí volbu dvojí tvrdosti. Střed jádra matrace je provzdušněn příčnými průduchy, které zaručují změkčení matrace v exponovaných místech. Samotný průřez matrace umožňuje spojení materiálů bez použití lepidla. Vhodná pro děti a mládež. Matraci lze uložit jak na pevný, tak i na polohovací lamelový rošt.
Výška jádra 16 cm.

Matrace Dáda

Matrace Dáda

cena od 3 526 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Nosnost 100 Kg, Tvrdost – Tvrdá, Tvrdost – extra tvrdá, Snímatelný potah, Pratelný potah, CONFIDENCE IN TEXTILES


Dita

Matrace složená ze dvou elastických pěn odlišných objemových hmotností nabízí volbu dvojí tvrdosti. Střed jádra matrace je provzdušněn příčnými průduchy, které zaručují změkčení matrace v exponovaných místech. Samotný průřez matrace umožňuje spojení materiálů bez použití lepidla. Pohodlnost matrace zaručí horní masážní vrstva se speciální profilací s panáčky, která navíc zajistí provzdušnění matrace a zvýší její nosnost. Vhodná pro děti a mládež. Matraci lze uložit jak na pevný, tak i na polohovací lamelový rošt.
Výška jádra: 20 cm.

Matrace Dita

Matrace Dita

cena od 4 408 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Nosnost 120 Kg, Tvrdost – Střední, Tvrdost – Tvrdá, Snímatelný potah, Pratelný potah, CONFIDENCE IN TEXTILES


Milena

Polyuretanová matrace zpevněná PUR jádrem, které zaručuje vyšší pevnost matrace, dobrou pružnost a ohebnost. Je vhodná jak k příležitostnému, tak i ke stálému spaní.
Výška jádra 9 cm.
Nosnost do 90 kg.

Matrace Milena

Matrace Milena

cena od 1 735 Kč včetně DPH           rozměry, cena

Snímatelný potah, Tvrdost – Tvrdá, Nosnost 90 Kg, Pratelný potah, CONFIDENCE IN TEXTILES


Zita

Vzdušnost matrace je zabezpečena 3 cm vrstvou kokosového vlákna, která leží na vyztuženém jádru. Tato matrace se řadí mezi tvrdší typy.
Výška jádra: 10 cm.
Nosnost do 100 kg.

Matrace Zita

Matrace Zita

cena od 2 078 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Kokosové vlákno, Snímatelný potah, Nosnost 100 Kg, Tvrdost – Tvrdá, Pratelný potah, CONFIDENCE IN TEXTILES


Tamara

Klasická sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu. Nosnou vrstvu matrace tvoří oboustranně polyuretanová/PUR pěna tvarovaná do masážních nopů. Nopy jsou rozděleny do sedmi zón. Použitím nopů dochází k lepšímu prokrvení pokožky a uvolnění svalů. Tamara je nejtvrdší variantou z nabídky polyuretanových matrací, proto je vhodná pro zákazníky, kteří preferují tvrdší lůžko. Matraci je vhodné položit na pevný nebo polohovací lamelový rošt.
Výška jádra 13 cm.
Nosnost do 130 kg.

Matrace Tamara

Matrace Tamara

cena od 3 207 Kč včetně DPH            rozměry, cena

7 zón, Snímatelný potah, Pratelný potah, Tvrdost – Tvrdá, Nosnost 130 Kg, CONFIDENCE IN TEXTILES


Hana

Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu. Nosné vrstvy matrace tvoří polyuretanová/PUR pěna tvarovaná do masážních nopů a profilovaná vrstva polyuretanu zabezpečující provzdušnění matrace. Tato matrace se řadí do tzv. partnerských matrací, které umožňují výběr tuhosti 2 a 3.
Výška jádra: 13 cm.
Nosnost do 110 kg.

Matrace Hana

Matrace Hana

cena od 3 312 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Tvrdost – Střední, Tvrdost – Tvrdá, Pratelný potah, Nosnost 110 Kg, Snímatelný potah, MEDICALY TESTED, CONFIDENCE IN TEXTILES


Zora

Tato oblíbená sendvičová matrace je vyrobena z pevného jádra a profilované polyuretanové/PUR pěny. Podélné tvarování této vrstvy zajišťuje dokonalé odvětrávání a regulaci vlhkosti matrace. Tvarování nosné vrstvy zaručí provzdušnění prostoru mezi povrchem matrace a potahovou látkou. Matrace měkčího charakteru vhodná pro ženy, děti a mládež.
Výška jádra 13 cm.
Nosnost do 100 kg.

Matrace Zora

Matrace Zora

cena od 3 417 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Snímatelný potah, Pratelný potah, Tvrdost – Střední, Nosnost 100 Kg, CONFIDENCE IN TEXTILES


Rebeka

Sendvičová matrace s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Střed jádra je tvořen pojeným polyuretanem ve výšce 7 cm a kokosovou vrstvou ve výšce 1,5 cm, která lépe provzdušní střed matrace. Nosná vrstva zabezpečuje dokonalé odvětrání díky speciálnímu řezu ve tvaru tzv. panáčků. Druhá vrstva je opatřena tvrzenou pěnou tvarovanou do masážních nopů. Tato matrace snese vysoké zatížení, a to až do váhy 150 kg.
Výška jádra 16 cm.

Matrace Rebeka

Matrace Rebeka

cena od 4 274 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Nosnost 150 kg, Tvrdost – Tvrdá, Tvrdost – extra tvrdá, Snímatelný potah, Pratelný potah


Polyuretanové / PUR – sendvičové
Profilované
Pružinové a taštičkové matrace
Studená / HR pěna
Antibakteriální
Bio pěna
Latexové matrace
Dětské matrace