Rošty LB Bohemia

Lamelový rošt polohovací Satis KF Fortis (nosnost 170kg)

Lamelový rošt polohovací Satis KF Fortis (nosnost 170kg)

Lamelový rošt polohovací Satis KF Fortis (nosnost 170kg)

Funkce lamelového roštu:
Lamelový rošt v kombinaci s matrací je ideální zejména pro své ergonomické schopnosti. Roznos váhy a snížení tlaku na exponovaná místa zajišťují pružné lamely a výkyvná pouzdra. Nespornou výhodou použití lamelového roštu je tedy snížení tlaku na Vaše tělo, čímž zajistíme dostatečně důležité prokrvení a nesmíme zapomenout i na zachování životnosti matrace. V neposlední řadě je výhodou pohodlné zvedání roštu, kdy se dostanete do úložného prostoru v lůžku.
Materiál: bukové lamely, bukový rám, dvojitě odpružená kaučuková pouzdra
písty
Počet lamel: 28
Varianty polohování a zvedání roštu:
od nohou: rošt se zvedá od bederní části, aby bylo možné polohování hlavy
KF (polohování hlavy a nohou), K ( polohování hlavy)– mechanicky polohovací varianty: Luxusní dvojité zalomení hlavové části roštu pro dokonalou podporu krční páteře.
od boku: rošt zpřístupní celý prostor úložného místa v lůžku
NV – nepolohovací varianta

Středové zesílení roštu:
8 zdvojených lamel v bederní části zajišťuje oporu proti přetěžování nejexponovanějšího místa roštu a zároveň si nastavujete tuhost v této části pomocí posunováním pouzder. Lamely jsou chráněny proti přetěžování pomocí středového pásu na roznos hmotnosti, který je provázán mezi všemi 28 lamelami, čímž je zabezpečen rovnoměrný roznost váhy. Oddaluje se tímto opotřebení lamel, které jsou vystaveny největší zátěži.
Výška rámu roštu: 8cm

Vhodné uložení a použití roštu:
Uložení roštu je možné do postele s nosnicí, popř. kováním , kde máte možnost nastavení výšky uložení roštu. Je vhodné promyslet pořízení roštu společně s matrací vzhledem k celkové výšce a bezproblémovému užívání. Rošt je vhodný zejména pro pěnové a latexové matrace.
Doporučení: K roštům s pístovým zvedáním je možno doplnit Úložný vak, který slouží k ukládání lůžkovin a při tom nemusíte mít postel s pevným úložným prostorem.
Záruka: Prodloužená doba 5 let od zakoupení roštu.
Nosnost roštu: do 170kg Fortis

Variabilita rozměru:
Rozměry roštu je možné přizpůsobit v šířce i délce dle Vašich možností.


Další nabídka lamelových roštů:
Lamelové rošty /Buk/         Laťkové rošty v rámu        Lamelové rošty /Bříza/         Rošty