Profilované

Profilované – matrace Dřevočal

Vzdušnost profilovaných matrací je zabezpečena příčnými průduchy. Matrace svým složením řadíme spíše do skupiny tvrdších. U matrace Agáta a Anna doporučujeme pevné lamelové rošty. U matrace Darja můžeme použít všechny námi nabízené rošty, včetně motorového. Všechny typy profilovaných matrací lze uložit i na pevnou desku.

Adéla

Velmi vzdušná profilovaná matrace kombinovaná s elastickou pěnou a Gel-Latexem. Gel-Latex je chladivý, měkký ale zachovává si svou elasticitu a pružnost. Jádro matrace a druhá nosná vrstva je složena z tvrzené pěny MediFoam. Střed matrace je provzdušněn příčnými průřezy tak, aby byla dokonale zajištěna cirkulace vzduchu. Matrace je vhodná na všechny typy roštů.
Výška jádra 20 cm.

Matrace Adéla

Matrace Adéla

cena od 5 763 Kč včetně DPH            rozměry, cena

7 zón, Nosnost 130 Kg, Tvrdost – Střední, Tvrdost – Tvrdá, Snímatelný potah, Pratelný potah, MediFoam, CONFIDENCE IN TEXTILES


Agáta

Matrace je navržena pro zákazníky, kteří preferují tvrdé spaní. Předností matrace je možnost kombinace zimní a letní strany. Letní strana je tvořena deskou kokosového vlákna, zimní strana hřejivým ovčím rounem. Profilované jádro s příčnými otvory z tvrzené pěny MediFoam zabezpečuje celkovou vzdušnost matrace. Ve dvou místech jsou do těchto otvorů vsazeny výztuže, díky kterým je matrace tvrdší v oblasti beder. Matrace doporučujeme i pro větší váhové zatížení, řadí se k nejtužším z naší nabídky. Vhodná jen na pevné typy roštů.
Výška jádra: 16 cm.
Nosnost do 120 kg.

Matrace Agáta

Matrace Agáta

cena od 5 581 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Ovčí rouno, Zimní strana, Kokosové vlákno, Letní strana, Snímatelný potah, Nosnost 120 Kg, Tvrdost – extra tvrdá, Pratelný potah, CONFIDENCE IN TEXTILES, MediFoam

Matrace Agáta zóny

Matrace Agáta zóny


Polyuretanové / PUR – sendvičové
Profilované
Pružinové a taštičkové matrace
Studená / HR pěna
Antibakteriální
Bio pěna
Latexové matrace
Dětské matrace