Latexové

Latexové – matrace Dřevočal

Latexová pěna je komfortní, trvanlivá a má velmi vysokou elasticitu. Je flexibilní a tvarově stálá i po mnoha letech užívání. Po stlačení se velmi rychle vrací do původního tvaru. Latexové pěny z produkce firmy Artilat-Vyrolat obsahují maximálně možný podíl přírodního kaučuku. Latex je odolný proti plísním a bakteriím, nepřekračuje limitní hodnoty škodlivin podle normy EUROLATEX (západoevropská ekologická norma). Výrobky firmy Arlilat-Vyrolat získaly certifikát Öko-Tex Standard 100. Latexové matrace jsou proto velmi oblíbené, a to díky své pružnosti, mívají odlehčující a provzdušňující otvory. Výborně se přizpůsobují tvaru těla, jsou ideální proto motorové polohovací rošty. Kombinací s jádrem z tvrzeného polyuretanu, s pěnovým jádrem, případně s kokosem zvyšujeme celkovou tuhost matrace.

Lada

Luxusní 100% latexová matrace rozdělená vertikálními otvory do sedmi anatomických zón, které zajišťují optimální podporu každé části těla. Střední část matrace je pevnější, v oblasti ramen a kyčlí naopak měkčí. Latexová matrace LADA se vyznačuje vysokou elasticitou flexibilitou a tvarovou stálostí, díky které si zachová své vlastnosti po řadu let. Vyšší objemová hmotnost jádra matraci řadí k tužším 100% latexovým matracím s označením tvrdosti číslo 2. Díky svým ortopedickým vlastnostem je vhodná pro všechny typy zákazníků, ocení ji hlavně starší populace. Latexová matrace zamezuje tlaku v oblasti kyčlí a kloubů, poskytuje dokonalé uvolnění krční páteře. Matraci je vhodné uložit na všechny typy lamelových roštů.
Klinicky testováno.
Výška jádra 16 cm.
Nosnost do 120 kg.

Matrace Lada

Matrace Lada

cena od 7 496 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Latex, Tvrdost – Střední, Pratelný potah, 7 zón, Nosnost 120 Kg, Snímatelný potah, Záruka 3 roky, Zdravotní matrace, CONFIDENCE IN TEXTILES, Eurolatex, Mobel

latex zóny


Lucie

Jádro matrace je složeno ze dvou třízónových latexových desek tloušťky 5 cm, uprostřed zpevněných 5 cm purového jádra. Takto zhotovená matrace snese vyšší zatížení, přitom si zachovává svoji elastičnost.
Výška jádra 15 cm.
Nosnost do 120 kg.

Matrace Lucie

Matrace Lucie

cena od 5 763 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Latex, 3 zóny, Purové jádro, Tvrdost – Střední, Pratelný potah, Nosnost 120 Kg, Snímatelný potah, CONFIDENCE IN TEXTILES, Eurolatex, Mobel


Klaudie

Kvalitní třízónová latexová matrace zpevněná vrstvou kokosového vlákna ve výšce 6 cm, která v kombinaci s perforovaným latexem zabezpečí dokonalou prodyšnost matrace. Tato matrace je vhodná i na polohovací rošt.
Výška jádra 16 cm.
Nosnost do 120 kg.

Matrace Klaudie

Matrace Klaudie

cena od 6 918 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Latex, 3 zóny, Tvrdost – Střední, Pratelný potah, Kokosové vlákno, Nosnost 120 Kg, Snímatelný potah, Eurolatex, Mobel, CONFIDENCE IN TEXTILES


Lora

Elastická matrace, jejíž horní vrstvy jsou tvořeny kombinací perforovaného třízonového latexu a viscoelastické pěny tvarované do masážních nopů. Střed této matrace s jádrem složeným ze dvou elastických pěn MediFoam různých objemových hmotností umožňuje volbu tužší a měkčí strany. Elastická latexová vrstva má spíše chladivý charakter, naopak růžová líná pěna má hřejivý efekt.
Výška jádra 17 cm.

Matrace Lora

Matrace Lora

cena od 5 667 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Latex, 7 zón, Tvrdost – Střední, Tvrdost – Tvrdá, Nosnost 120 Kg, Snímatelný potah, Pratelný potah, MediFoam


Berta

Matrace s volbou dvojí tuhosti je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Výhodou matrace je, že každý z partnerů si může zvolit tuhost, která mu lépe vyhovuje. Jádro je tvořeno kvalitní studenou HR pěnou. Žlutozelenou nosnou vrstvu tvoří elastická pěna MediFoam. Tato strana matrace je vhodná spíše pro ty, ktefií preferují tvrdší spaní. Druhou nosnou vrstvu tvoří třízónová latexová plotna. Latex se řadí k měkčím materiálům, proto je tato strana matrace vhodná pro zákazníky, kteří vyžadují měkkou, ale zároveň tvarově stálou matraci. Spánek na této matraci vám zaručí celkové uvolnění a relaxaci po celou dobu spánku.
Výška jádra 15 cm.
Nosnost do 110 kg.

Matrace Berta

Matrace Berta

cena od 5 492 Kč včetně DPH            rozměry, cena

Latex, 5 zón, Nosnost 110 Kg, Snímatelný potah, Pratelný potah, Tvrdost – Tvrdá, Záruka 3 roky, CONFIDENCE IN TEXTILES, MediFoam


Polyuretanové / PUR – sendvičové
Profilované
Pružinové a taštičkové matrace
Studená / HR pěna
Antibakteriální
Bio pěna
Latexové matrace
Dětské matrace